UA

Як вибрати навушники для ігор

У величезній кількості ігрових периферійних пристроїв вибір ідеально адаптованої ігрової гарнітури може суттєво вплинути на ваш захоплюючий ігровий досвід. Щоб зрозуміти нюанси аудіопомічників, де кожне рішення формує ваш звуковий шарм, розгляньте деталі дротового та бездротового зв’язку, стійкість матеріалу конструкції та багато іншого.

Давайте розглянемо сумісність з різними ігровими платформами і відповімо на питання, як вибрати гарнітуру для гри з урахуванням того, як кожен звук розповідає історію.

Що важливо в гарнітурі для гри: глибоке дослідження функцій

Коли ми поринаємо в світ ігрових аудіомоделей, перше ключове рішення – це вибір між ігровими навушниками та повністю геймерською гарнітурою. Так, ігрові навушники зазвичай фокусуються на наданні виняткової якості звуку, підкреслюючи нюанси звуків у грі, музиці та діалозі. Це ідеальний варіант для тих, хто віддає перевагу аудіоіммерсії та може вже мати окреме налаштування мікрофона.

З іншого боку, геймерські гарнітури об’єднують аудіо та мікрофон в одному пакеті. Хоча якість звуку може не відповідати навушникам, зручність вбудованого мікрофона робить гарнітури привабливим вибором для гравців, які беруть участь у командних або мультиплеерних іграх, де потрібна постійна комунікація.

Провідні чи бездротові гарнітури: дебати щодо підключення

Довгостроковий бій між провідними та бездротовими ігровими гарнітурами триває, кожен зі своїми перевагами та недоліками. В той час як провідні гарнітури пропонують стабільне підключення без проблем щодо роботи батареї, також надаючи неперервний геймінг-марафон, бездротові гарнітури, навпаки, вільно керують вашим геймплейом без кабелів, забезпечуючи свободу рухів.

Проте є одне “але” – постійні дослідження акумуляторів. Ми можемо порадити: шукайте товар, який вам найбільше подобається, оскільки вибір залишається особистим.

Таким чином, чекаючи на тривалість витривалого кабелю гарнітури та налаштовуване RGB-підсвічування для досить індивідуального дизайну аудіопристрою, оберіть провідний набір для прослуховування. Не залишайтесь осторонь від кнопок керування для швидкого доступу до функцій гучності та вимкнення звуку.

У випадку, якщо ви прихильник мінімізації затримок аудіо під час гри та свободи рухів рук, оберіть бездротову гарнітуру. (Тільки вчасно оцініть тривалість роботи акумулятора та опції заряджання.) Можливо, розгляньте гарнітури з змінними акумуляторами для тривалого геймінгу.

Створення вашої геймінгової продуктивності якістю конструкції

Кожен досвідчений гравець добре знає, що надійний обруч занадто важливий. Тут якість конструкції гарнітури – важлива характеристика, яка захищає вас від гри в захваті.

Отже, після довгого робочого дня вибирайте гарнітури з металевими або посилені пластикові компонентами для забезпечення вас гарантованою витривалістю і вашим слуховим відпочинком. Не забувайте про добре оцінені регульовані обручі та подушечки з пам’яттю для вух, які сприяють вашому слуховому задоволенню при тривалому використанні.

Також існують складні  дизайни для легкого зберігання та портативності гарнітур.

Ефективна ізоляція від шуму

Поглибіться в атмосферу Fortnite та Counter-Strike з якісними чашками, що м’яко облягають ваші вуха. Вони створюють захист від зовнішніх відволікань, також забезпечуючи активне шумозаглушення (ANC), яке надзвичайно підвищує ваші віддалені простори – браузинг, не відволікаючись на настирливі звуки ззовні.

Вам просто треба перевірити прилягання та герметичність чашок для вух, щоб забезпечити оптимальну ізоляцію від шумів!

Прилеглий звук: симфонія просторової уваги

З більшою кількістю функцій, які слід враховувати, ви зможете точно орієнтуватися в ландшафті завдяки здатності гарнітури відтворювати якість звуку поруч.

Тож скористайтеся нашою порадою щодо використання гарнітур із захоплюючим звуковим ландшафтом, які ефективно використовуються для конкурентної переваги під час визначення місцезнаходження кроків, пострілів або наближення до супротивників у ваших ігрових зусиллях.

Це означає, ставте на технології віртуального просторового звуку, які імітують тривимірний звук, або звук з аудіо на 7.1 канала. Також майте на увазі покращений дизайн відкритих навушників для більш природного звукового ефекту та позиційного аудіо, а також налаштовані аудіопрофілі для налаштування гарнітури під різні жанри ігор.

Додаткові параметри: об’єктивно оцінена якість мікрофона та ваш суб’єктивний ігровий смак

Чи важливо це насправді? Так, для мультиплеєру високоякісний мікрофон – це командний центр геймінг-туру, де мікрофони з шумозаглушенням створюють фантастичний іммерсивний і/або музичний амбієнт, забезпечуючи чітке виконання ваших команд.

Загляньте ближче: обираючи хорошу гарнітуру з мікрофоном, відстійні або вд retractable мікрофони пропонують гнучкість для ігрових моментів у соло, коли комунікація в якийсь спосіб знижена. Пам’ятайте перевірити чутливість та чіткість вашого звукового пристрою в різних середовищах.

Поза технічними характеристиками, естетика гарнітури для гри – це особиста подорож. Досліджуйте дизайни, які в резонансі із вашою геймінговою особистістю, збагачені елегантним реактивним підсвічуванням RGB, налаштовуваними пластинами вух і унікальними естетичними елементами.

Технічні особливості для кожної платформи

Отже, що на рахунок вашої улюбленої ігрової платформи? Приділяйте основну увагу своєму комфорту та вподобанням.

При виборі правильної гарнітури для гри рішення визначається платформою, яку ви вже любите. Вам слід відмітити, що кожен набір має свої особливості. Таким чином, спробуйте налаштовувати своє аудіообладнання, щоб вони доповнювали ці технічні особливості, покращуючи ваш ігровий досвід, і враховуйте платформу, на якій ви головним чином граєте.

1) Гра на ПК 

По-перше, існує широка спільнота гравців на ПК, для яких сумісність з ігровими гарнітурами велика. Ці хлопці, в основному, ставлять універсальність на перше місце, багато функцій, таких як з’єднання 3,5 мм та програмно-апаратні засоби управління звуком, що покращують їх гру.

Звісно, ігрова гарнітура, сумісна з ПК, надає безліч варіантів для топ-аматорів комп’ютерних відеоігор, які вдадені в цей конкретний тип геймінгового набору. Для них тип USB або аудіороз’ємів 3,5 мм гарантує сумісність з широким спектром ігрових налаштувань.

Крім того, шукайте гарнітури з налаштовуваними функціями, такими як фонове підсвічування RGB та програмовані снопки, сумісні з просторовим аудіо для приємного ігрового досвіду на ПК. Ці “цьомчики” подарують вам чудовий єкспіріенс на вашій улюбленій платформі.

2) Ігри для консолей

Фани консолей, нехай вони закохані в Xbox чи PlayStation, можуть гордо хвалитися гарнітурами, створеними саме для їх платформи. Тобто гарнітури, сумісні з Xbox, часто безшовно взаємодіють з ігровою екосистемою Microsoft. Так само гарнітури, орієнтовані на PlayStation, допомагають керувати особливостями консолей від Sony, забезпечуючи оптимальну продуктивність та функціонал.

Деякі навушники призначені для універсального використання, тоді як інші можуть вимагати варіантів, специфічних для платформи.

Нижче наведено кілька порад:

  • Шукайте навушники, призначені спеціально для вашої консолі.
  • Переконайтеся в сумісності з аудіовиходами вашої консолі.
  • Досліджуйте бездротові варіанти для гри без кабелів.

3) Nintendo Switch: унікальна геймінг-реальність

Nintendo Switch з його гібридною природою потребує гарнітури, яка може бездоганно перемикатися між портативним і док-режимом. Бездротові варіанти з підключенням Bluetooth забезпечують свободу пересування, а дротовий головний убір забезпечує постійну роботу в док-станції. Адаптивність гарнітури, сумісної зі Switch, є ключовою для навігації в різноманітних ігрових сценаріях, які пропонує консоль.

  • Бездротові навушники з Bluetooth для портативної гри.
  • Провідні варіанти з аудіороз’ємом 3,5 мм для режиму приєднання.
  • Розгляньте легкі і складані конструкції для портативного відеогеймплею.

4) Портативна потужність мобільного геймінгу

У епоху мобільного геймінгу деякі навушники розроблені спеціально для смартфонів чи планшетів. Тут порада – шукайте варіанти з аудіороз’ємами 3,5 мм або бездротовою сумісністю для безшовної гри на своєму мобільному.

Чи б ви поглиблювалися в мобільних іграх чи транслювали ігри на хмарних платформах, навушники з аудіороз’ємом 3,5 мм або бездротовим підключенням гарантують вам вельми захоплюючий звук прямо під вашими пальцями.

Розглядайте легкі і складані конструкції для портативності, враховуючи аудіороз’єм 3,5 мм або бездротове підключення для адаптації до вашого смартфона, не забуваючи про ізоляцію шуму для великого геймінгового досвіду.

5) Майстерність багатоплатформенності

Для тих, хто подорожує кількома геймінговими світами, багатоплатформенні навушники виявляються високими, ідеально переходячи між різними платформами, пропонуючи швидкий та зручний досвід.

Обирайте цей досвід для варіантів підключення USB чи бездротового підключення, які надають адаптабельність. Завдяки цій фантастичній експертизі ви легко можете перемикатися між своїми ігровими пристроями без втрати якості звуку.

6) Віртуальна реальність (VR)

Ця остання, але не менш важлива геймінгова платформа вводить унікальний вимір, який вимагає навушників, які надають просторовий звук та захоплюючий досвід. Тут шукайте навушники, сумісні з вашою VR-платформою, чи то Oculus, HTC Vive, чи іншою.

Lorgar із вашими ТОП пріоритетами

У світі ігрового звуку, що постійно розвивається, вибір ігрових навушників залежить від особистих уподобань і ігрових звичок, ціни, як і в багатьох інших технічних оглядах. Для аудіофілів, яким потрібна справжня та чиста якість звуку, автономні навушники можуть бути бажаним варіантом. Однак для геймерів, які цінують безперебійне спілкування та універсальне рішення для покупки, дротова ігрова гарнітура є безцінною.

У всесвіті геймплейних можливостей глибоке розуміння якості звуку, конструктивної продуктивності, наявності мікрофона та багато іншого, перший рівень вибору – це пошук комфорту для ваших ігор.

Незалежно від того, чи подорожуєте ви широкими просторами комп’ютерних ігор, захоплюєтеся консольними пригодами чи занурюєтеся в мобільні ігри, пам’ятайте про екстравагантний і першокласний вибір ігрових продуктів Lorgar.

Чудові гарнітури, такі як Noah 101 із витягуваним мікрофоном і сумісністью з різними платформами, або Kaya 360, вишукані з найглибшим звуковим діапазоном від 20 до 20 000 Гц, подарують вам світ захоплення та ігрової вправності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ
Олександр Бондаренко

Олександр Бондаренко

Автор блогу Lorgar

всі новини
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО СПІЛЬНОТИ LORGAR!

Насолоджуйтесь улюбленими іграми на високоякісному обладнанні. Транслюйте свій ігровий процес і записуйте відео за допомогою мультимедійних пристроїв високого класу. Спілкуйтеся зі своїми одноклубниками та друзями, записуйте подкасти з найкращою якістю звуку.

Де купити Lorgar у вашій країні>>>

Отримайте додаткові переваги

Зареєструйтеся сьогодні