UA

Різниця між моніторами на 60 та 144 гц

Виділяючись як давно заслужений чемпіон у світі ігор або тільки вступаючи на його заплутані цифрові дороги, одне повторюване запитання мучить розум: чи варто 144 Гц того, коли йдеться про вибір монітора?

Оскільки хвилювання щодо частот 60 Гц і 144 Гц вщухають, одна істина залишається ясною: зрештою вибір залежить від конкурентної переваги та ваших уподобань у грі.

Щоб розгорнути це питання, давайте розкриємо історію комфортного комп’ютерного екрана з урахуванням ваших вимог та ігрових навичок, ставлячи собі питання: чи підходить монітор з частотою оновлення 60 Гц для геймінгу на цей час, і пройдемо через характеристики та відмінності екранів із частотами 60 Гц, 144 Гц та 240 Гц.

Чому більше кадрів на секунду – чудова ідея для ігрового екрана?

Перш за все, частота оновлення геймінгового екрана, вимірювана в герцах (Гц), визначає кількість кадрів на секунду (FPS), яку екран може відобразити.

По-перше, більша кількість кадрів на секунду забезпечує більш захоплюючий ігровий досвід. Завдяки більш чітким деталям і плавній анімації в поєднанні із захоплюючим відтворенням відео, вищий показник FPS дозволяє завзятим гравцям образно зануритися в цифровий світ.

Це особливо помітно в відео швидкої дії або відеоіграх від першої особи, таких як DOOM Eternal чи Dragon Ball FighterZ, де швидкі реакції та точне керування є ключовими.

З додатковою перевагою вища частота кадрів часто співвідноситься з меншою затримкою введення, покращеною чутливістю вашого ігрового дисплея, щоб ваші дії мали більш миттєве та зв’язане відчуття.

І, нарешті, найважливіше: оптимізована частота кадрів сприяє створенню екранів із високою частотою оновлення, наприклад екранів із частотою 144 Гц або 240 Гц, розроблених для повного використання переваг збільшення частоти кадрів за секунду, створюючи м’якіші та приємніші враження від гри.

Екрани з частотою 60 Гц: розкриття основи

Ось розбивка відмінностей між ігровими дисплеями 60 Гц, 120 Гц і 144 Гц. Тому вибір ігрової досконалості змінних моніторів не так важко пояснити, як може здатися.

Задовго до цього надійний монітор із частотою 60 Гц був еталоном частоти візуального оновлення. Завдяки швидкості 60 кадрів на секунду він забезпечив плавний перегляд для повсякденних завдань на ПК та ноутбуку та звичайних ігор. Однак його обмеження стають очевидними в пізніх швидкоплинних реаліях, які насичені графікою.

Коротше кажучи, візуальний продукт 60 Гц є економічно ефективним, споживає менше електроенергії та підходить для початківців ігор і звичайного використання комп’ютера. Тим не менш, йому не вистачає чуйності та плавності у швидких іграх.

Саме тут випливає суть статті, щоб ми з’ясували правду про те, що таке робочий стіл із частотою 144 Гц та його виняткові якості.

Незважаючи на ці невеликі недоліки, монітор із частотою 60 Гц залишається розумним вибором для базових комп’ютерних вимог і зосередження на економічних міркуваннях.

Давайте відкриємо для себе можливості геймінгового монітора з частотою оновлення 144 Гц

Насправді, підійшовши до теми ігрового дисплея 144 Гц, ви отримаєте візуально інклюзивний метод, створений для того, щоб переосмислити ваші ігрові знання. Отже, головною особливістю ігрового екрана з частотою 144 Гц є його здатність забезпечувати неперевершений рівень плавності. Завдяки 144 оновленням на секунду монітор створює неймовірні візуальні ефекти безперервно.

Одна з ключових переваг полягає у зменшеній затримці введення, коли вхідні сигнали надходять із вищою швидкістю, створюючи чутливішу ігрову атмосферу та швидшу реакцію ваших головних героїв у поєднанні з точним контролем.

Доповнюючи високу частоту оновлення, є покращений час реакції пікселів, що сприяє швидкій реакції монітора, забезпечуючи швидку зміну зображень без затримок.

Поєднання частоти оновлення 144 Гц і низького часу реакції призводить до покращеної чіткості, особливо під час динамічних ігрових рухів. Це призводить до мінімізації ефекту “розпливчастості” руху, роблячи зображення чітким і динамічним.

Передостанньою особливістю є потужність ігрового монітора з частотою 144 Гц. Екран плавно адаптується до вимог найскладнішого сценарію, покращуючи ігрову реальність у цілому.

Багато геймінгових моніторів з частотою оновлення 144 Гц включають методи адаптивної синхронізації, такі як NVIDIA G-Sync або AMD FreeSync, які синхронізують частоту оновлення монітора і вивід кадрів GPU, усуваючи мерехтіння і дрібне блимання екрану. 

Розглядаючи альтернативи екранів з частотою оновлення 60 Гц і 144 Гц

Очевидно, відповідь буде такою, але які деталі?

Тут слід згадати про проміжний продукт із частотою оновлення 120 Гц, який забезпечує рівновагу між ціною і продуктивністю та відповідає більш широкому спектру ігрових жанрів. Що ж, в кінці-кінців, таке відображення з частотою оновлення 144 Гц?

Чи варто обирати геймінгові монітори з частотою оновлення 144 Гц?

Давайте більш глибоко проаналізуємо відмінності між екранами з частотою оновлення 60 Гц та 144 Гц, виходячи з характеристик вашого ПК і ігрових викликів.

Створені спеціально для задоволення потреб швидкісного та конкурентного геймінгу, екрани з частотою оновлення 144 Гц ідеально мінімізують розмиття руху і забезпечують швидкі переходи пікселів, тим самим ідеально максимізуючи ваш геймінговий досвід.

Отже, такі жанри, як FPS, гонки та екшн-ігри, що характеризуються швидкими рухами та динамічним середовищем, сяють яскравіше завдяки вищій частоті оновлення, що особливо подобається в шутерах від першої особи.

Ще два параметри, які відрізняють дисплеї з частотою 144 Гц, — це зменшення затримки введення та зменшення плям від руху, що сприяє чіткості швидкозмінних сцен, надаючи їм якість і реалістичність. Завдяки вищій частоті оновлення ваш екран може швидше реагувати на зміни вхідного сигналу, створюючи чутливішу ігрову атмосферу.

Отже, хоча варіант з 144 Гц має вищу вартість і може потребувати більш потужної відеокарти, це інвестиція оправдовується для ентузіастів і професійних геймерів, особливо для висококваліфікованих змагань.

Порівняно зі своїм аналогом на 60 Гц, екран з частотою оновлення 144 Гц відзначається у відтворенні високошвидкісних рухів з високою точністю.

Висновок: розкриття відмінностей між моніторами 60 Гц та 144 Гц

Коли завіса опускається на відмінностях між геймінговими моніторами 60 Гц і 144 Гц, вирок є чітким і зрозумілим.

Відповідь на питання, чому мені потрібен монітор з частотою 144 Гц, а не дисплей з частотою 60 Гц, є не просто кількісним. Незважаючи на те, що він невеликий, він відкриває величезні можливості для конкуруючих відеоігор із значною актуальністю в іграх FPS завдяки своїй здатності відстежувати цілі, що швидко рухаються, і високій частоті оновлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ
Олександр Бондаренко

Олександр Бондаренко

Автор блогу Lorgar

всі новини
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО СПІЛЬНОТИ LORGAR!

Насолоджуйтесь улюбленими іграми на високоякісному обладнанні. Транслюйте свій ігровий процес і записуйте відео за допомогою мультимедійних пристроїв високого класу. Спілкуйтеся зі своїми одноклубниками та друзями, записуйте подкасти з найкращою якістю звуку.

Де купити Lorgar у вашій країні>>>

Отримайте додаткові переваги

Зареєструйтеся сьогодні