UA

Як вибрати геймпад?

Давайте подумаємо: що може стати вашим входом у неперевершену гру, якщо ви не технічно орієнтовані, але ви безумовно захоплені відеоіграми? Так, ви праві, правильний геймпад ідеально доповнить ваш досвід, піднімаючи вашу гру до вищих висот. Хоча клавіатура і миша залишаються основою для певних жанрів ігор, геймпади вносять рівень поглиблення і зручності, які багато гравців вважають неперевершеними.

Загалом, кожен тип геймпада приносить свої унікальні переваги в ігрову арену, сприяючи певним жанрам і стилям гри, таким як Fortnite, Call of Duty і відеоігри Nintendo, серед інших.

У цьому керівництві ми дослідимо відтінки вибору ключового завдання – як вибрати правильний геймпад, враховуючи різні типи, сумісність та унікальні особливості, які він приносить у ваше ігрове середовище.

Як вибрати геймпад, якщо вам не потрібен геймпад

Перш ніж ми зануримося в світ пристроїв управління грою, важливо розуміти сценарії, коли вам може не знадобитися геймпад. Отже, якщо ви в основному граєте в стратегії в реальному часі або мультиплеери, де потрібен точний контроль та швидкий рух миші, клавіатура та миша можуть бути більш підходящими.

Почніть вашу гру з клавіатури та миші

Продовжимо. Динамічна та класична пара клавіатури та миші залишається основою для багатьох гравців на ПК, особливо тих, хто любить стратегії в реальному часі (RTS) та мультиплеери (MMO). Точність рухів миші та велика кількість програмованих клавіш на клавіатурі надають заслужену перевагу в вашій витонченій стратегії гри.

Визнані улюбленцями жанрів, які вимагають швидких та точних рухів рук, миша та клавіатура визначаються першосортними у стрілялках від першої особи, таких як Counter-Strike і Overwatch, стратегічних іграх, таких як StarCraft і Age of Empires.

Точність миші дозволяє виконувати миттєві рухи, що є ключовим аспектом у стратегіях в реальному часі та іграх з мультиплеером. Велика кількість програмованих клавіш на клавіатурі підкреслює вашу майстерність, дозволяючи вам безперешкодно виконувати складні команди.

  • Геймпади для ПК-геймінгу від ігрових консолей

Докладніше розгляньмо різні типи геймпадів, починаючи з консольних геймпадів. Створені для ігрових консолей, таких як Xbox, PlayStation і Nintendo, вони безперешкодно інтегруються в світ ПК-геймінгу. Якщо ви вже досвідчений професіонал, цей універсальний геймпад, підходящий для широкого спектру жанрів, прийде до вас як знайомий товариш.

Для Xbox геймпадів сумісність з ПК є стандартною, що робить їх готовими до гри для значної кількості комп’ютерів. Хоча геймпади PlayStation потребують трошки більше налаштувань, вони також є придатними, хоча і вимагають додаткового програмного забезпечення. Сумісність з геймпадами Nintendo менш поширена, але також можлива.

  • Кастомні геймпади для ПК

Занурюючись глибше в реальність геймінгу на персональному комп’ютері, кастомні геймпади пропонують більш персоналізований досвід, враховуючи ваші індивідуальні потреби. Ці моделі геймпадів часто мають програмовані кнопки, настроювані інтерфейси, з численними додатковими функціями, пристосованими для захоплюючих і конкретних пригод та улюблених стилів гри. Таким чином, інвестування в геймпад для ПК за індивідуальним замовленням безперечно забезпечить ваш ігровий стиль  найкращим чином.

Для вибагливого геймера, який шукає унікальний бездротовий або провідний єкспіріенс, геймпади для ПК за індивідуальним замовленням пропонують палітру можливостей. З програмованими кнопками та додатковими функціями ці геймпади забезпечують індивідуальний досвід. Вони стають зброєю для гравців із конкретними вподобаннями, дозволяючи їм налаштовувати свої сетапи для оптимальної продуктивності в різних жанрах.

  • Аркадні ігри та стіки для файтингів

Розглянемо типи геймпадів далі. Для завзятих аматорів бойових ігор, аркадні стіки або бойові стіки створять ностальгічний і дуже зручний ігровий інтер’єр. Ці зазначені контролери повторюють відчуття аркадних машин.

Це означає, що, хоча вони в першу чергу пов’язані із файтингами, цей геймпад може стати великою знахідкою для різних жанрів завдяки своїм надзвичайно тактильним нововведенням. Для новачків це дійсно є необхідністю для вивчення тонкощів бійцівських ігор. Таким чином, хоча їхні коріння лежать у жанрі файтингу, деякі гравці вважають, що унікальний відчуття борцівських стіків покращує їх продуктивність в різних типах ігор.

Щодо аркадних ігор, із їхньою власною атмосферою, їм потрібні спеціальні геймпади для аутентичного досвіду. Від керма для хороших автогонок до стіків для авіаційних симуляторів, правильний геймпад підсилює атмосферу аркадного геймінгу, забезпечуючи рівень занурення, схожий на класичні аркади.

  • Кермо для гонок та стіки для польотів

На сцену виходять спеціалізовані геймпади, такі як кермо для гонок та авіа стіки, які реалізують потенціал гонок та симуляторів польотів. Перше, кермо для гонок, імітує відчуття водіння, пропонуючи підвищений реалізм.

Покинувши землю, авіа стіки надають точний контроль для навігації в небі вражаючих авіаційних симуляцій. Наш порада: не пропустіть можливості випробувати себе в віртуальних, але екстремальних умовах!

  • Контролери руху

Ось і настає царство контролерів руху, де фізична взаємодія зустрічається в іграх. Популярні останніми роками такі платформи, як Wii, Xbox Kinect і PlayStation Move, ці контролери відстежують рухи, перетворюючи гравців на активних учасників. Контролери руху знаходять свою нішу в спорті, фітнесі та вечірніх іграх, додаючи рівень фізичної взаємодії до ігрового досвіду.

Оптимальні типи ігор для різних геймпадів

Чи бажаєте ви точності клавіатури та миші, знайомого геймпаду консолі, індивідуалізованого геймпаду для ПК чи спеціалізованого геймпаду для аркадних ігор і рухових контролерів, кожен тип має свою роль.

У цьому ігровому космосі вам доведеться наполегливо вивчати рухи та трюки, щоб досягти найвищого рівня майстерності. Таким чином, правильний геймпад може бути вашим провідником. Вибирайте розумно, пристосовуйтеся до своїх улюблених жанрів і розумійте свої власні недоліки, щоб виправляти їх та прагнути до відмінності.

Тепер, коли ми вивчили типи геймпадів, вас може цікавити, які відеоігри найбільше підходять для кожного типу.

Як фахівець з техніки, ви, ймовірно, добре розбираєтеся в цих варіаціях ігрового процесу. Тим не менш, для новоприбулих, які бажають процвітати якомога глибше та проникливіше, ось основні поради для засвоєння.

Різні жанри геймінгу мають власні вимоги, тому вибір відповідного контролера, призначеного для характеристик гри, є основою. Приходьте і поринайте в порівняння для різних типів геймпадів у конкретних жанрах гри.

  • Виробники консольних геймпадів, такі як Xbox і PlayStation, є універсальними і справжньо сумісними з широким спектром жанрів ігор.

Геймпади від Xbox і PlayStation, які надають нову силу моделям геймпадів для стрільби з першої особи, стратегій в реальному часі (RTS), що дозволяє обом геймпадам Xbox і PlayStation грати в різні гри, файтинги, також є захоплюючим варіантом для гонок та гравців у відеоіграх багаторазових онлайн-битв.

Індивідуальні геймпади для ПК. 

З цим типом геймпаду враховуйте, що вони надають удосконалені можливості для вашої гри та налаштовують її залежно від смаку гравця. Таким чином, тут також перераховані гри від першої особи (FPS), які отримують персоналізований досвід FPS, RTS-ігри, які, однак, мають обмежений вплив тут, оскільки більшість поціновувачів RTS віддають перевагу налаштуванню миші та клавіатури, а також гонки та MOBA. Останній може бути іноді вторинним для миші та клавіатури.

Аркадні ігри та борцівські стіки, задовольняючи особливі смаки любителів бійцівських ігор, можуть похвалитися лише точністю в файтингах.

Кермо для гонок. Це останній і дещо очевидний тип геймпада, де назва геймпада дає підказку про конкретний геймінг. Пропонуючи реалістичний досвід управління симуляціями керування відзначається імпозантними поїздками, забезпечуючи зворотній відгук, точне керування та чутливі педалі для аутентичного гоночного досвіду.

Заключення

На завершення, вибір серед правильних типів геймпадів для відеоігор передбачає врахування конкретних вимог жанру гри, який ви вибрали для насолодження. Пам’ятайте, що консольні геймпади пропонують універсальність, індивідуалізовані геймпади для ПК, бійцівські стіки, керма для гонок та контролери руху обслуговують конкретні вподобання геймерів, надаючи різноманітний вибір опцій для покращення їхнього досвіду.

Подорожуючи різноманітним пейзажем геймпадів, важливо враховувати ваші улюблені жанри, стиль гри та особистий комфорт.

Чи були Ви технічно продвинутим гравцем чи новачком, Ви, можливо, відчули, що кожен тип геймпада має свої унікальні переваги, забезпечуючи ідеальний вибір для кожного гравця. Чи ви шануєте геймпади консолей, шукаєте персоналізації за допомогою індивідуального геймпаду для ПК чи поглиблюєтеся в аркадний геймінг – ринок пропонує безліч варіантів.

У цьому фантастичному спектрі варіантів контролерів, Lorgar’s TRIX-510 виділяється як універсальний та високопродуктивний вибір для гри. Пропонуючи поєднання точності, реакційності та налаштованої функціональності, TRIX-510 реалізує фантастичний досвід для вибагливого гравця.

Таким чином, вивільніть потужність вашої гри, досліджуючи можливості з асортиментом Lorgar і відкрийте, як TRIX-510 може переосмислити ваш підхід до гри!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ
Олександр Бондаренко

Олександр Бондаренко

Автор блогу Lorgar

всі новини
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО СПІЛЬНОТИ LORGAR!

Насолоджуйтесь улюбленими іграми на високоякісному обладнанні. Транслюйте свій ігровий процес і записуйте відео за допомогою мультимедійних пристроїв високого класу. Спілкуйтеся зі своїми одноклубниками та друзями, записуйте подкасти з найкращою якістю звуку.

Де купити Lorgar у вашій країні>>>

Отримайте додаткові переваги

Зареєструйтеся сьогодні