UA

Максимальний комфорт: Lorgar у клубі Royal Cyber Arena

Ігрові крісла Lorgar тепер доступні в комп’ютерному клубі Royal Cyber Arena в центрі Миколаєва, Україна . Royal Cyber Arena пропонує 500 квадратних метрів простору та ідеальну атмосферу для геймерів. З різноплановими комфортними ігровими зонами та можливістю участі у турнірах, це справжній рай для геймерів.

Завдячуючи партнерству з Lorgar, Royal Cyber Arena тепер пропонує своїм гостям ще більше комфорту та задоволення завдяки новим ігровим кріслам. Ця співпраця підкреслює спільне прагнення до якості та комфорту для ігрової спільноти.

Адміністратори Royal Cyber Arena створили чудове відео, в якому тестують нові крісла. Перегляньте що з цього вийшло:

 

На даний момент кожен геймер має можливість прийти у Royal Cyber Arena і особисто випробувати нові крісла від Lorgar. Більше того, у них навіть буде шанс зустрітися та поспілкуватися з зірками цього цікавого відео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ
Олександр Бондаренко

Олександр Бондаренко

Автор блогу Lorgar

всі новини
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО СПІЛЬНОТИ LORGAR!

Насолоджуйтесь улюбленими іграми на високоякісному обладнанні. Транслюйте свій ігровий процес і записуйте відео за допомогою мультимедійних пристроїв високого класу. Спілкуйтеся зі своїми одноклубниками та друзями, записуйте подкасти з найкращою якістю звуку.

Де купити Lorgar у вашій країні>>>

Отримайте додаткові переваги

Зареєструйтеся сьогодні